2. Hospodský kvíz ligy

Druhé soutěžní kolo je za námi. V bouřlivé atmosféře došlo opět k dramatickému klání mezi šesti soutěžními týmy. V pěti tematických okruzích, které krom aktualit reflektovaly přání našich soutěžících, jsme se ptali na otázky o světových měnách, Janu Amosi Komenském, českých pivovarech a na závěr zavařili všem hlavy na tématu matematika. Bylo patrné, že se mnozí ze soutěžících pečlivě připravovali, avšak nesmíme zapomínat, že se jedná o týmovou vědomostní soutěž, a tak se, jak to tak často bývá, některé správné odpovědi nedokázaly dostat na papír, protože byly přehlasovány. 

A kdože nakonec vyhrál? První místo ukořistil tým Basa (19,5bodů) následovaný No name (17,5 bodů) a Můžem dál…? (15,5 bodů). Celkové pořadí pak vypadá následovně – Na prvním místě jsou No name (37 bodů), o druhé místo se dělí Basa a Krasavice (36,5 bodů), třetí místo mají Staří pardi (31,5 bodů), v závěsu za nimi je pak ADOPSOH (30 bodů) a tabulku uzavírá tým Můžem dál…? (27,5 bodů). Nic však není ztraceno. Čekají nás ještě 4 kvízy do konce této ligy a tím pádem může dojít ke mnohým otřesům na daných pozicích. 

Ve třetím kole ligy, které se uskuteční 15.3.2023 od 18:00 se můžete těšit na témata: Dopravní značky a předpisy, Disney princezny a Draví ptáci. Už teď na „D-tématech“ pracujeme. 

Těšíme se na všechny 

Za realizační tým Hospodského kvízu

Dida a Standa


 

Datum: 
Pátek, 24. Únor 2023 - 9:15